Hojdacie dosky pre deti Wobbel

Dizajnové a praktické hojdacie dosky podporujúce rozvoj dieťaťa

Wobbel Babyvillage.sk


Značku Wobbel založili dvaja holanďania - Hannelore Blaauw a Wouter Haine. Keď svoj prvý prototyp hojdacej dosky otestovali na svojich vlastných deťoch, v momente vedeli, že to bude super produkt. Deti sa s doskou začali hneď a veľmi intuitívne hrať a v priebehu desiatich minút vymysleli asi dvadsať možných spôsobov jej použitia. 


Wobbel kombinuje klasický produkt s modernými materiálmi a prevedením. Ich heslom je "Detská hračka, ktorá rozhýbe malých aj veľkých".  Dosky sú vyrábané z najkvalitnejšieho bukového dreva.


Deti hojdacie dosky proste milujú. Môžu ich využívať na hojdanie, pričom posilňujú svoje svalstvo a trénujú rovnováhu. Zároveň deti veľmi radi využívajú balančné dosky napríklad ako hojdacie kreslo, malý stolík, most, po ktorom sa preháňajú pri hre s autíčkami... je to proste univerzálna drevená hračka. Ak chcete vedieť viac o tom, ako sa dá balančná doska Wobbel využiť, prečítajte si náš blog. 


Hojdacia doska, ktorá pomáha rozvoju dieťaťa po fyzickej a mentálnej stránke. Unikátna a univerzálna drevená hračka, ktorá sa dá použiť aj ako doplnok do interiéru. Deti si ju zamilujú.  
Neboli nájdené žiadne produkty.