Talianska značka kozmetiky pre deti Linea Mamma Baby

Prírodná detská kozmetika Linea Mamma Baby

Linea Mamma Baby Babyvillage.sk


Príbeh značky prírodnej detskej kozmetky Linea Mamma Baby sa začal ešte v roku 1944. Vtedy Mariucicia De Feo Olcelli založila svoju farmaceutickú dieľňu v malom talianskom mestečku Seregno. V rodinnom podniku pokračoval jej syn Manlio a od roku 2013 ju vedie Maria Elena Olcelli, ktorá reprezentuje už tretiu generáciu tohto krásneho príbehu. 


Linea MammaBaby je široká rada detergentno-kozmetických výrobkov, špeciálne navrhnutá pre batoľatá a ideálna aj pre dospelých.


Linea MammaBaby je to projekt lásky, ktorý vznikol z vášnivej vôle ponúkať deťom a rodinám vysoko kvalitné produkty v súlade s prírodou. Každý produkt je založený na kvalitných rastlinných extraktoch z ekologického poľnohospodárstva.


Každý produkt je dermatologicky testovaný, väčšina z nich na citlivej pokožke, v kozmetickom laboratóriu univerzity Ferrara, každá výrobná šarža je testovaná na nikel, chróm, kobalt, bez umelého farbiva, bez kremíka, bez PEG, bez parabénu, laurátu sulfátu sodného (SLES). ) bez obsahu Laurylsulfátu sodného (SLS), bez alergénnych vôní.Zobraziť:
Zoradiť podľa:
Detské čistiace mlieko - LATTE DETERGENTE Linea Mamma Baby -30%

Detské čistiace mlieko - LATTE DETERGENTE Linea Mamma Baby

Toto čistiace mliečko je jemné a výživné pre citlivú pokožku kojencov a detičiek. Je vhodné na telo ..

13,00€ 9,10€ Bez DPH: 7,58€

Detský pantenolový krém - Linea Mamma Baby -30%

Detský pantenolový krém - Linea Mamma Baby

Detská pokožka je najcitlivejšia v plienkovej oblasti. Správnou starostlivosťou a kvalitným krémom m..

10,00€ 7,00€ Bez DPH: 5,83€