O nás

Rodinný e-shop pre deti a ich rodičov


E-shop www.babyvillage.sk vznikol v roku 2014 ako reakcia na to, že sme nášmu malému synovi nevedeli zaobstarať pekné, možno troška netradičné a praktické oblečenie, doplnky a hračky. Tak sme sa to rozhodli zmeniť a založili sme malý internetový obchod. Medzičasom sa nám narodil aj druhý syn a spolu s deťmi nám rastie aj náš eshop. Pri výbere nových produktov si vždy kladieme otázku, či by sme ich kúpili aj našim deťom. Takže pri riadení e-shopu www.babyvillage.sk vychádzame z vlastných skúseností a dalo by sa povedať, že doň vkladáme aj kus rodičovskej lásky :-)


Prinášame dizajnové a praktické produkty, ktoré zväčša nenájdete v klasických obchodoch. Vychádzame z vlastných skúseností, keďže sami máme doma dve malé ratolesti.


Prevádzkovateľ e-shopu www.babyvillage.sk:
Trivox, s.r.o., Stachanovská 51/A, 821 05 Bratislava
Telefón: +421 919 087 011
Email: shop@babyvillage.sk


Kamenná predajňa:


Milí naši zákazníci,


osobný dober sme museli dočasne pozastaviť kvôli sťahovaniu našej predajne. Najneskôr 1. februára nás nájdete v krásnom novom priestore #hravydetskyobchod na Tomášikovej 50D (takže budeme hneď za rohom), kde vás budeme čakať spolu s www.jezkobezko.sk. Tešíme sa na vás. 


Tomášikova 50/A , 831 04 Bratislava