Detské okuliare SCREEN IZIPIZI - JUNIOR (5-10r) BLACK #D


Aj vaše deti trávia veľa času pri telke, tabletoch a mobiloch? Vedeli ste, že všetky tieto obrazovky vyžarujú tzv. modré svetlo? Toto svetlo nie je samo o sebe škodlivé ale môže negatívne ovplyvniť ľudský biorytmus.
IZIPIZI prináša dizajnové detské okuliare, so šošovkami, ktoré odfiltrujú 40% modrého svetla. Dizajn je prispôsobený deťom. Flexibilné a pohodlné ramená s pružinovými pántami sa prispôsobia všetkým malým aj väčším hlavičkám. Okuliare sú vhodné pre deti od 3 do cca 10 rokov.
Okuliare Screen vyhovujú európskym normám pre okuliare bez lekárskeho predpisu (NF EN 14139) a medzinárodným normám pre okuliare na lekársky predpis (IS0 12870).
Predávajú sa v peknej krabičke a plstenom púzdre vhodnom na každodenné používanie.

Vlastnosti detských okuliarov IZIPIZI Screen JUNIOR #D Black

unikátny dizajn
šošovky, ktoré odfiltrujú 40% modrého
svetla
odolný a flexibilný rám
hypoalergénny rám bez použitia BPA látok
unisex
Rozmery:
sklá: 123x42 mm
rúčky: 116 mm

Široká ponuka produktov IZIPIZI

Značka IZIPIZI vznikla v r. 2010 v Paríži (pod pôvodným názvom See Concept). A hneď sa stala populárnou takmer na celom svete.  IZIPIZI sú slnečné okuliare na každodenné nosenie, ktoré vám aj vašim deťom vyčarujú úsmev na tvári. Ponúkajú veľké množstvo kombinácií farieb a tvarov. Sú k dispozícií v dvoch veľkostiach - SUN Kids (12 - 36 mesiacov) a SUN Junior (36 mesiacov - 10 rokov). Okrem slnečných okuliarov ponúkajú aj okuliare, ktoré fiktrujú škodlivé modré svetlo a dizajnové lyžiarske okuliare.
Sú dodávané v milom balení, takže sú vhodné aj ako darček. 
My sami máme okuliare vyskúšané a vrelo ich odporúčame všetkým našim známym. Preto sme nesmierne radi, že ich už môžeme ponúkať aj v našom obchodíku.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detské okuliare SCREEN IZIPIZI - JUNIOR (5-10r) BLACK #D

  • Značka: IZIPIZI
  • Model: JUNIOR SCREEN D
  • Dostupnosť: Skladom
  • 30,00€
  • Bez DPH: 25,00€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: Detské okuliare