vypredané Klip na cumlík Cleo - Black MUSHIE MUSHIE

Popis produktu Klip na cumlík Cleo - Black MUSHIE


Ak vás už nebaví zdvíhať cumlík zo zeme snáď miliónkrát za deň, máme pre vás riešenie. Klipy na cumlíky od Mushie sú nielen krásne ale spĺňajú aj prísne bezpečnostné kritéria. Praktické slučkové ukončenie vám ho umožní jednoducho prichytiť na všetký dudlíky s karičkou. Kovový klip na opačnej strane zaručí prichytenie o oblečenie, kočík alebo fusak a tým zabráni strate či upadnutiu. Klip je tiež aj dizajnovým doplnkom. Cumlíky spolu s klipom pomôžu doplniť detské oblečenie a podčiarknuť jeho výnimočnosť.
Drevené korálky sú vyrobené z prírodného dreva bez chemickej úpravy a lekárskeho silikónu bez BPA a iných toxínov. Kovová časť klipu je bez niklu a olova.

Vlastnosti produktu Klip na cumlík Cleo - Black MUSHIE

dĺžka: 21 cm
materiál: drevo, silikón, kov

MUSHIE - diazjnové klipy na cumlíky

MUSHIE je ďalšia krásna značka, za ktorou stojí žena – matka.
V čase keď bola Mushie na svojej prvej materskej dovolenke, hľadala produkty pre svoje dieťatko, ktoré by spĺňali jej požiadavky. Bez plastov, škodlivých látok, bezpečné a ešte aj krásne.
Zistila, že jej takéto produkty na trhu chýbajú, tak ich začala vyrábať.
My vám z jej dielne predstavujeme nádherné klipy na cumlíky. Drevené korálky sú vyrobené z prírodného dreva bez akejkoľvek chemickej úpravy a silikónové korálky sú zo 100% lekárskeho silikónu, bez BPA a iných toxínov. Kovový klip je bezpečný a neobsahuje nikel ani olovo. Dokonalý pár s cumlíkmi Bibs.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Klip na cumlík Cleo - Black MUSHIE Babyvillage.sk

  • Značka: MUSHIE
  • Model: cleo
  • Dostupnosť: vypredané
  • 13,90€
  • Bez DPH: 11,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!