New Klip na cumlík Eva- Redwood MUSHIE


Ak vás už nebaví zdvíhať cumlík zo zeme snáď miliónkrát za deň, máme pre vás riešenie. Klipy na cumlíky od Mushie sú nielen krásne ale spĺňajú aj prísne bezpečnostné kritéria. Praktické slučkové ukončenie vám ho umožní jednoducho prichytiť na všetký dudlíky s karičkou. Kovový klip na opačnej strane zaručí prichytenie o oblečenie, kočík alebo fusak a tým zabráni strate či upadnutiu. Klip je tiež aj dizajnovým doplnkom. Dokonalý pár s cumlíkmi Bibs.
Drevené korálky sú vyrobené z prírodného dreva bez chemickej úpravy a lekárskeho silikónu bez BPA a iných toxínov. Kovová časť klipu je bez niklu a olova.

Vlastnosti produktu Klip na cumlík Eva- Redwood MUSHIE

dĺžka: 20 cm
materiál: drevo, silikón, kov

MUSHIE - diazjnové klipy na cumlíky

Mushie vytvára kombináciou minimalizmu, jemných zemitých a pastelových farieb a čistých línií pocit harmónie. Svojím nadčasovým a elegantným dizajnom spríjemnia Mushie produkty každý moment s vaším dieťatkom a spravia ho ešte výnimočnejší. Mushie – prémiová dizajnová značka pre najmenších.

Krásne jemné farby, jednoduchý minimalistický dizajn a funkčnosť – to sú Mushie klipy na cumlíky alebo na hryzátka, alebo na iné maličkosti, ktoré chcete zachrániť pred pádom na zem.

Všetky korálky ako aj kryt klipu sú vyrobené zo 100% potravinárskeho silikónu, ktorý neobsahuje BPA a ani iné toxíny. Kovová časť klipu je bez obsahu niklu a olova.

Použitie: Klip sa hodí na všetky cumlíky, ktoré majú karičku (krúžok) príp. iný otvor na prevlečenie šnúrky. Prevlečte šnúrku cez karičku cumlíka a vytvorte slučku. Kovovú sponu pripnite na oblečenie dieťaťa. Nikdy nepredlžujte. Nikdy nepripínajte na stuhy, šnúrky alebo voľné časti odevu.

Údržba: Umývajte ručne vodou príp. jemným saponátom, nechajte dôkladne vyschnúť. Nesterilizujte, neumývajte v umývačke riadu alebo v práčke.

Celková dĺžka klipu – 20 cm.

Klipy na cumlíky spĺňajú tie najprísnejšie európske štandardy (EN-12586).

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Klip na cumlík Eva- Redwood MUSHIE

  • Značka: MUSHIE
  • Model: MPC9014
  • Dostupnosť: Skladom
  • 15,95€
  • Bez DPH: 13,29€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!