vypredané Sprej na dezinfekciu - SPRAY IGIENIZZANTE Linea Mamma Baby


Hydroalkoholický roztok vyrobený zo 70% alkoholu, destilovanej vody s hamamelom virgínskym a raslitnného glycerínu s hydratačnými a vyživujúcimi vlasnosťami. Sprej je určený na okamžité použitie, bez nutnosti oplachovania. Vhodný kedykoľvek keď nie je možné si umyť ruky vodou a mydlom. Vhodný na dezinfekciu rúk vášho dieťatka, no taktiež môžete sprej využiť na dezinfeciu rúšok, vreckoviek... Dermatologicky testované na citlivú pokožku. S prírodnou vôňou , bez farbív, bez lauryl sulfátu sodného, niklu,kobaltu či chrómu. 


Vlastnosti produktu Sprej na dezinfekciu - SPRAY IGIENIZZANTE Linea Mamma Baby

Použitie: Ihneď po bodnutí natrite malé množstvo gélu na postihnuté miesto a jemne trieť. Produkt je možné reaplikovať po 3-5 minútach. 
Objem: 100 ml
Zloženie: denaturated alcohol, hamamelis virginiana (witch hazel) leaf water, glycerin, parfum (fragrance), limonene

Linea Mamma Baby -  prírodná detská kozmetika 

Linea MammaBaby je široká rada detergentno-kozmetických výrobkov, špeciálne navrhnutá pre batoľatá a ideálna aj pre dospelých.
Linea MammaBaby je to projekt lásky, ktorý vznikol z vášnivej vôle ponúkať deťom a rodinám vysoko kvalitné produkty v súlade s prírodou. Každý produkt je založený na kvalitných rastlinných extraktoch z ekologického poľnohospodárstva.
Každý produkt je dermatologicky testovaný, väčšina z nich na citlivej pokožke, v kozmetickom laboratóriu univerzity Ferrara, každá výrobná šarža je testovaná na nikel, chróm, kobalt, bez umelého farbiva, bez kremíka, bez PEG, bez parabénu, laurátu sulfátu sodného (SLES). ) bez obsahu Laurylsulfátu sodného (SLS), bez alergénnych vôní.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Sprej na dezinfekciu - SPRAY IGIENIZZANTE Linea Mamma Baby

  • 8,00€
  • Bez DPH: 6,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!