vypredané Detský ochranný balzam na pery SPF50  - Linea Mamma Baby

Baby Protective Lip Balm SPF 50 je emulzia s vysokým ochranným faktorom proti slnečnému žiareniu a jemnou, ľahko sa vstrebávajúcou textúrou. Zaručuje širokospektrálnu ochranu pred UVA a UVB lúčmi bez zanechania nevzhľadného bieleho filmu. Okrem ochrany aj zvlhčuje a vyživuje ošetrovanú pokožku vďaka glycerínu, včeliemu vosku a bambuckému maslu vo svojom zložení. 

Je určený hlavne na pery, ale aj na citlivejšie miesta, ako sú jazvy a tmavé škvrny. 

Jeho zloženie je vhodné najmä v lete ako ochrana pred slnkom, ale aj v zime ako ochrana pred chladom a slnkom. 

Vďaka špeciálnemu dávkovaču je jeho aplikácia jednoduchá a presná. 

S takzvanými ECO REEF filtrami sú nové opaľovacie prípravky druhej generácie účinejšie a bezpečnejšie pri ochrane pokožky. Sú v súlade s Havajskou zmluvou o koráloch.  Tieto filtre boli zvolené, pretože sú priateľské ku korálom a morskému ekosystému. 

Linea Mamma Baby -  prírodná detská kozmetika 

Linea MammaBaby je široká rada detergentno-kozmetických výrobkov, špeciálne navrhnutá pre batoľatá a ideálna aj pre dospelých.
Linea MammaBaby je to projekt lásky, ktorý vznikol z vášnivej vôle ponúkať deťom a rodinám vysoko kvalitné produkty v súlade s prírodou. Každý produkt je založený na kvalitných rastlinných extraktoch z ekologického poľnohospodárstva.
Každý produkt je dermatologicky testovaný, väčšina z nich na citlivej pokožke, v kozmetickom laboratóriu univerzity Ferrara, každá výrobná šarža je testovaná na nikel, chróm, kobalt, bez umelého farbiva, bez kremíka, bez PEG, bez parabénu, laurátu sulfátu sodného (SLES). ) bez obsahu Laurylsulfátu sodného (SLS), bez alergénnych vôní.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detský ochranný balzam na pery SPF50 - Linea Mamma Baby

  • 11,00€
  • Bez DPH: 9,17€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!