Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
New Podložka do kočíka - Kindness Cat Elodie Details

Podložka do kočíka - Kindness Cat Elodie Details - popis produktu


Podložky do kočíka od Elodie Details sú navrhnuté, aby mohli byť využité počas celého roka. Sú obojstranné. Letná strana podložky je vyrobená z príjemného materiálu, ktorý sa dá ľahko vyčistiť, zimná strana je z jemného zamatového fleecu, ktorý bude príjemne hriať. Podložka je vhodná pre väčšinu typov kočíkov. Otvory na 5-bodové bezpečnostné pásy v kočíku zvyšujú bezpečnosť podložky. Vaše dieťatko bude mať určite pohodlie vďaka mäkkej extra výplni. Netreba zabúdať ani na to, že podložka do kočíka svojim dizajnom a nápaditosťou osvieži a oživý vzhľad vášho kočíka. 
Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Vlastnosti podložky do kočíka Kindness Cat od Elodie Details

Materiál: polyester
Veľkosť: 85 x 32 cm
Čistenie: možné prať v práčke na 40 stupňov
Manipulácia a prispôsobenie: otvory na 5-bodové bezpečnostné pásy v kočíku

Upozornenie: Elodie Details záleží na životnom prostredí a preto používa ekologické farby, ktoré môžu na slnku blednúť. Preto, ak chcete zachovať sýtu farbu vašej podložky, nesušte ju na priamom slnku a nevystavujte ju dlhodobému priamemu slnečnému žiareniu.
Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložku, pláštenku, deku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlík, retiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Podložka do kočíka - Kindness Cat Elodie Details

  • 39,90€
  • Bez DPH: 33,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!