-45% Pláštenka na kočík - Gold Shimmer Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Pláštenka na kočík - Gold Shimmer Elodie Details


Pláštenka na kočík od Elodie Details sa hodí na väčšinu typov hlbokých aj športových kočíkov. Uchráni vášho drobca pred dažďom aj snehom a otváracie priehľadne okienko mu zároveň umožní sledovať svet okolo. Súčasťou balenia je malá a šikovná taštička, do ktorej si pláštenku môžete zložiť a jednoducho pripevniť na kočík pomocou suchých zipsov. Pláštenku tak máte stále poruke a už vás nikdy neprekvapí dážď, sneh, či vietor.  Pláštenku môžete prať v práčke.

Vlastnosti pršiplášťa na kočík Gold Shimmer od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • zloženie: pevný polyester potiahnutý polyuretánovou vrstvou
  • rozmery taštičky: 26 x 23 x 6 cm

Ošetrovanie: 


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

 

 

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Pláštenka na kočík - Gold Shimmer Elodie Details Babyvillage.sk

  • 55,00€
  • 30,00€(ušetríte 25,00€)
  • Bez DPH: 25,00€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!