Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
-20% Moskytiera na kočík - Zebra Sunshine Elodie Details

Moskytiera na kočík - Zebra Sunshine Elodie Details - popis produktu


Otravný hmyz vie byť veľmi nepríjemný hlavne počas letných dní a večerov. Elegantným riešením tohto problému je praktická moskytiera na kočiar od Elodie Details. Ako je pri Elodie Details zvykom, dbali na každý detail. A ani sieťka na kočík nie je výnimkou.  Moskytiera je zložená v malej taštičke, ktorú môžete mať stále u seba.

 Vlastnosti sieťky na kočík Zebra Sunshine od Elodie Details

  • Materiál: 100% polyester


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Moskytiera na kočík - Zebra Sunshine Elodie Details

  • 19,90€
  • 15,92€(ušetríte 3,98€)
  • Bez DPH: 13,27€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!