na objednávku Golfový kočík - Everest Feathers Elodie Details

Golfový kočík - Everest Feathers Elodie Details - popis produktu


Detské kočíky Stockholm Stroller 3.0 od Elodie Details sú bestsellerom tejto značky. Športový kočík od Elodie je známy svojim dizajnom aj praktickosťou.

Komfort a funkčnosť zabezpečuje pre tento detský kočík množstvo šikovných funkcií. Napríklad nastavenie polohy operadla zvládnete aj jednou rukou vďaka mechanizmu, ktorý je umiestnený v strednej časti operadla. Zmena polohy je tak veľmi jednoduchá a pohodlná. Ak si chce vaše dieťatko pospať, môžete operadlo nastaviť do úplne vodorovnej polohy. Pred nezbedným slniečkom ho môžete schovať vďaka plne roztiahnuteľnej strieške ,ktorá má UV faktor 50 a vytvára príjemný tieň. A nerovný terén vám pomôžu zvládnuť veľké kolesá. Prechádzka mestom tak bude príjemná a plynulá.

Golfový kočík od Elodie Details je prispôsobený aj na cestovanie. Jednoducho a rýchlo ho zložíte do malej cestovnej veľkosti. Kočík sa dodáva s vlastnou cestovnou taškou, čo vám uľahčí odbavenie na letisku. Tieto úžasné detské kočíky prinášajú aj ďalšie vychytávky. Napríklad opierku na nohy, veľký a ľahko prístupný kôš, či 5-bodový postroj s ramennými podložkami.

Navyše si ku kočíku môžete prikúpiť madlo a držiak na vodu (nie sú súčasťou kočíka) 

 Vlastnosti kočíku Everest Feathers od Elodie Details

Vhodné od 6 mesiacov do 3 rokov (maximálne 15 kg).

Rozmery:

  • 50x60x118 cm (rozložený)
  • 28x33x118 cm (zložený)
  • Hmotnosť: 9 kg.

Ošetrovanie:V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Golfový kočík - Everest Feathers Elodie Details

  • Značka: Elodie Details
  • Model: Everest Feathers
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 319,00€
  • Bez DPH: 265,83€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!