na objednávku Golfový kočík Black - Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Golfový kočík Black - Elodie Details


Nový model v ultra ľahkom prevedení od značky Elodie Details, zaručí komfort a pohodlie nielen pre deti.
Tento kočík je veľmi ľahko a rýchlo možné zložiť jednou rukou na malú cestovnú veľkosť, čo to ho robí vhodným na cestovanie. Funkčnosť tohto kočíka oceníte napríklad pri nastavovaní polohy operadla, ktoré je možné jednoducho nastaviť do vodorovnej polohy a vaše dieťatko si tak môže kdekoľvek pospať. Rovnako užitočná je aj predĺžiteľná strieška s UPF 50+ ktorá vytvorí skvelé pohodlie a ochranu pred slniečkom. 
Tieto úžasné detské kočíky prinášajú aj ďalšie vychytávky. Napríklad opierku na nohy, veľký a ľahko prístupný kôš, či 5-bodový postroj s ramennými podložkami.
Kočík je veľmi odolný a testovaný až do hmotnosti 22 kg. Vhodný pre deti od 6 mesiacov do cca 3 rokov. Strieška a sedadlo sú vyrobené zo 100% recyklovanej textílie. Kočík testovaný a schválený na európsku normu EN1888-2 2018.
Navyše si ku kočíku môžete prikúpiť madlo a držiak na vodu (nie sú súčasťou kočíka) 

Vlastnosti produktu Golfový kočík Black od Elodie Details

Vhodné od 6 mesiacov do 3 rokov (maximálne 22 kg).
Rozmery:
zložený: 46 x 20 x 56,5 cm
Hmotnosť: 6.85 kg.

V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!
Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložku, pláštenku, deku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlík, retiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Golfový kočík Black - Elodie Details Babyvillage.sk

  • 399,00€
  • Bez DPH: 332,50€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!