Hračka Snuggle - Kindly Konrad Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Hračka Snuggle - Kindly Konrad Elodie Details


Hračky pre deti Elodie Details sú jedinečnými kamarátmi a spoločníkmi malých aj väčších detí. Každý z mojkáčov má svoj charakter a nevie sa dočkať kým sa pritúli k svojmu kamošovi. Rozkošná žiraha Konrad bude sprevádzať vaše dieťa na cestách alebo sa s ním bude hrať doma v detskej izbe. Detské hračky Elodie Details majú elegantný a moderný dizajn rovnako ako ostatné doplnky tejto značky. 

 Vlastnosti hračky pre deti Kindly Konrad od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • zloženie: 100% bavlna s certifikátom EN71
  • rozmery: 20 x 12 x 6 cm


Ošetrovanie: 


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenku alebo moskytiérudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkklip na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Hračka Snuggle - Kindly Konrad Elodie Details Babyvillage.sk

  • 32,00€
  • Bez DPH: 26,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 0 - 12 mesiacov, 1 - 2 roky, 2 - 3 roky