Hračka Mojkáčik - Blinkie Sandy Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Hračka Mojkáčik - Blinkie Sandy Elodie Details


Hračky pre deti Elodie Details sú jedinečnými kamarátmi a spoločníkmi malých aj väčších detí. Každý z mojkáčov je vyrobený z príjemného bavlneného mušelínu a je hneď pripravený na detské objatie. Blinkie bude sprevádzať vaše dieťa na cestách alebo sa s ním bude hrať doma v detskej izbe. Detské hračky Elodie Details majú elegantný a moderný dizajn rovnako ako ostatné doplnky tejto značky. 

Vlastnosti hračky pre deti mojkáčik Blinkie Sandy od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • zloženie: 100% mušelínová bavlna s certifikátom EN71
  • rozmery: 50 cm na výšku


Ošetrovanie: 


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenku alebo moskytiérudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkklip na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Hračka Mojkáčik - Blinkie Sandy Elodie Details Babyvillage.sk

  • 25,90€
  • Bez DPH: 21,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 0 - 12 mesiacov