vypredané Detská myš v zápalkovej krabičke dievča - Maileg Maileg

Popis produktu Detská myš v zápalkovej krabičke dievča - Maileg

Klasická položka Maileg. Táto myš je pripravená na hodiny hrania a vo svojej malej škatuľke od zápaliek. Oblečenie a posteľná bielizeň sú vyrobené z jemných látok s jedinečnou potlačou a krásnymi farbami.


Veľkosť: Baby Mouse

Výška: 8 cm

Šírka: 2 cm

Odporúčaný vek: 3 roky

Pranie: 30°C

Materiál: Bavlna

Výplň: Recyklovaný polyester


„Myšia“ značka Maileg

Dánska značka Maileg (vyslovuje sa My’lye) je známa po celom svete vďaka svojej kolekcii malých myšiek v zápalkových škatuľkách. Nádherné prepracované malé aj veľké postavičky celej rodinky myšiek, zajačikov a iných zvieratiek. K tomu nekonečne veľa doplnkov – šatičky, kočiariky, nábytok.... To všetko prebudí vo vašom dieťatku zberateľskú vášeň. Všetky zvieratká a doplnky sú tak nádherne, detailne a kvalitne prepracované, že sa budú dediť z generácie na generáciu.

Hračky, ktoré si zamilujete aj vy

Hneď, ako sa vám prvý raz dostanú do ruky myšky značky Maileg, pochopíte, že tieto roztomilé produkty sú viac než len obyčajnými detskými hračkami. Celá kolekcie originálnych myších rodiniek čakajú na to, ako ich vaše deti skompletizujú do jedinečnej zbierky, ktorá bude tvoriť unikátne dedičstvo aj pre deti vašich detí a ich deti.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detská myš v zápalkovej krabičke dievča - Maileg Babyvillage.sk

  • Značka: Maileg
  • Model: 16-1712-01
  • Dostupnosť: vypredané
  • 18,50€
  • Bez DPH: 15,42€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 3 roky