New Magnetická skladačka Bodymagnet - Ľudské telo Janod Janod

Popis produktu Magnetická skladačka Bodymagnet - Ľudské telo Janod


Čo všetko sa nachádza v ľudskom tele? S touto náučnou magnetickou skladačkou budú vaše detičky vedieť kde v tele sa nachádza pankreas, lopatka či triceps. Navyše sa to všetko naučia zábavnou formou. Skladačka je vhodná na hravé spoznávanie tela pre zvedavých školákov. Deti skladajú puzzle a zároveň sa učia jednotlivé časti a sústavy ľudského tela. Môžu si vyskladať kostru, orgány, svaly alebo celé telo. Bonusom jetvorenie si slovenj zásoby na základe prekladu jednotlivých častí tela do 11 rôznych jazykov ako napr. nemčina, angličtina, francúzština alebo španielčina. 


Vlastnosti produktu Magnetická skladačka Bodymagnet - Ľudské telo Janod

Obsah balenia: magnetická tabuľa s s anatómiou ľudského tela, 76 kartónových magnetických dielikov ľudského tela, drevené ukazovátko, 4 predlohy v 11 jazykoch, 4 predlohy v slovenskom jazyku

Rozmery tabule: 26 x 41,5 x 0,5 cm

Vhodné pre deti od 7 rokov


Janod - nezameniteľný dizajn a kvalitné drevené hračky

Je svetovo populárna značka pochádzajúca z Francúzska ktorej história siaha do roku 1970. Sú známy svojim premysleným dizajnom a krásnymi funkčnými drevenými hračkami. Pod ich nezameniteľný a nadčasový dizajn sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Značka Janod v roku 2018 vyhrala druhé miesto v kategórii najobľúbenejších hračiek pre batoľatá. *IDM, Etude Online MOM,VAgue avril 2018.

Nahliadnite do našej ponuky od značky Janod. Určite si vyberiete!

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Magnetická skladačka Bodymagnet - Ľudské telo Janod Babyvillage.sk

  • Značka: Janod
  • Model: J05491
  • Dostupnosť: Skladom
  • 33,99€
  • Bez DPH: 28,33€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 5 - 8 rokov