New Box Rozvoj rozumových schopností u detí od 36 mesiacov - Janod

Janod Box Rozvoj rozumových schopností u detí od 36 mesiacov

Dobrodružstvá čakajú na všetky deti s edukačným Janod boxom - kompletné balenie obsahuje 4 hračky navrhnuté s ohľadom na prvé rané učenie detí. Tento box bol vyvinutý v spolupráci s odborníkom, aby pomohol postupne podporovať psychomotorický vývoj vášho dieťaťa a budúce získavanie zručností.
Obsahuje: detskú skladaciu hračku s predlohami, šikovnú hru „Super staviteľ Bobor“, zvukovú hračku vo vzhľade jazierka s paličkou a hru na emócie s výrazmi tváre.
Každá z týchto 4 drevených a kartónových hračiek sa môže pochváliť inou funkciou stimulácie dieťaťa.
Dodáva sa v balení aj podrobný návod, ktorý vám pomôže vyťažiť z boxu maximum. Poskytuje informácie týkajúce sa oblastí rozvoja pre deti vo veku od 36 mesiacov, okrem popisu každej hračky a jej vzdelávacej hodnoty.

Celkovo v ponuke nájdete 4 Janod boxy ( od 12 mesiacov, od 18 mesiacov, od 24 mesiacov a od 36 mesiacov), každý z nich bol navrhnutý špeciálne pre danú vekovú skupinu.
Hračka je vyrobená z FSCTM z dreva a kartónu na prvé učenie pre deti vo veku od 36 mesiacov.


 


Obsah zahŕňa detskú skladaciu hračku s geometrickými tvarmi, šikovnú hru „Super Beaver“, hračku so zvukovým efektom jazierka a hru s výrazom tváre. Každá z týchto 4 drevených a kartónových hračiek sa môže pochváliť inou funkciou stimulácie dieťaťa. Dodáva sa aj podrobný leták, ktorý vám pomôže vyťažiť z krabice maximum. Poskytuje informácie týkajúce sa oblastí rozvoja pre deti vo veku 36 mesiacov, okrem popisu každej hračky a jej vzdelávacieho cieľa. Celkovo sú 4 Janod boxy (12 mesiacov, 18 mesiacov, 24 mesiacov a 36 mesiacov); každý z nich bol navrhnutý špeciálne pre danú vekovú skupinu. Hračka FSCTM z dreva a kartónu na skoré učenie pre deti vo veku od 36 mesiacov.


Janod - nezameniteľný dizajn a kvalitné drevené hračky

Je svetovo populárna značka pochádzajúca z Francúzska ktorej história siaha do roku 1970. Sú známy svojim premysleným dizajnom a krásnymi funkčnými drevenými hračkami. Pod ich nezameniteľný a nadčasový dizajn sa podpisuje tím špičkových dizajnérov. Značka Janod v roku 2018 vyhrala druhé miesto v kategórii najobľúbenejších hračiek pre batoľatá. *IDM, Etude Online MOM,VAgue avril 2018.

Nahliadnite do našej ponuky od značky Janod. Určite si vyberiete!Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Box Rozvoj rozumových schopností u detí od 36 mesiacov - Janod

  • Značka: Janod
  • Model: J04066
  • Dostupnosť: Skladom
  • 49,90€
  • Bez DPH: 41,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 36 mesiacov