vypredané Rybačka - Little Dutch


Podarí sa vám šikovne chytiť na udicu všetky morské rybky? Pozor!  Nie, že sa vám podarí chytiť starú topánku! Rybačka od značky Little Dutch je klasická hra s ktorou si užijete množstvo zábavy. Táto hra podporuje jemné motorické zručnosti a sústredenie detí. Úroveň obtiažnosti možno prispôsobiť veku a schopnostiam hráčov, čo robí z tejto hry skvelého univerzálneho spoločníka pre malé aj väčšie detičky. 
Návod: Umiestnite drevené figúrky do akvária a pomocou magnetickej rybárskej udice ulovte čo najviac vodných zvierat. O niečo staršie deti si môžu udeľovať body za ulovené zvieratká. Ďalším pravidlom by mohlo byť pri ulovení starej topánky vhodenie všetkých ulovených zvieratiek späť do akvária.

Vlastnosti produktu Rybačka - Little Dutch

Vhodné od 3 rokov

Dizajnové hračky a doplnky pre najmenších

Holandská značka Little Dutch je veľmi obľúbenou nie len v Holandsku. Farebné doplnky do detských izieb spolu perfektne ladia. Hračky sú nie len funkčné ale aj krásne prepracované v jemných pastelových farbách.
Štýlové detské hudobné nástroje sú krásnym doplnkom detskej izby a zároveň pomáhajú rozvíjať sluchové vnímanie, hudobné cítenie a jemnú motoriku. Pre najmenších ponúka krásne hrkálky, plyšové hračky, hracie podložky s hrazdičkou a mnoho iných dizajnových doplnkov.
Vytvorte vášmu dieťatku priestor s vysoko kvalitnými hračkami a doplnkami navrhnutými holandskou značkou Little Dutch.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Rybačka - Little Dutch

  • Značka: Little Dutch
  • Model: 4483LD
  • Dostupnosť: vypredané
  • 19,40€
  • Bez DPH: 16,17€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 3 roky