-15% Hryzátko a hračka Ana Banana OLI & CAROL


Roztomilé hryzátko a hračka do vody v jednom. 
Hračka v tvare banánu je ideálna pri prerezávaní prvých zúbkov a staršie deti sa s ňou zabavia napríklad vo vani. Keďže nemá žiadne otvory, baktérie ani plesne nemajú šancu. 
Vyrobená je zo 100% kaučuku, je netoxická, bez PVC, BPA, ftalátov a dusičnanov. Všetky hračky od Oli & Carol sú farbené ručne, prírodnými potravinárskymi farbivami.
Sfarbenie a tvar hryzátka sa môže mierne líšiť. 


Vlastnosti produktu Hryzátko a hračka Ana Banana OLI & CAROL

Materiál: 100% kaučuk

Veľkosť: 3,5 x 6,5 x 11,6 cm

Starostlivoť: Na čistenie použite iba mydlovú vodu a po umytí hračku dôkladne vysušte. Nenechávate ju na priamom slnečnom žiarení, môžu nastať zmeny v sfarbení. Nesterilizovať, nemraziť, nepouživať v mikrovlnej rúre a myčke na riad.OLI & CAROL - štýlové hryzátka, ktoré sa dajú využiť aj ako hračka pre väčšie deti alebo dekorácia

Zábavná, mladá, kreatívna a veselá španielska značka, vhodná pre deti všetkých vekových kategórií (od narodenia). Originálne eko-friendly hračky s moderným, retro dizajnom, inšpirovaným 60. a 70. rokmi, v pastelových a monochromatických farbách. Hračky sú ručne maľované rastlinnými prírodnými potravinárskymi farbivami vo viacerých vrstvách. Hračky sú biologicky rozložiteľné, trvalo udržateľné a priateľské k životnému prostrediu.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

Hryzátko a hračka Ana Banana OLI & CAROL

  • Značka: OLI & CAROL
  • Model: Ana Banana
  • Dostupnosť: Skladom
  • 17,90€
  • 15,20€(ušetríte 2,70€)
  • Bez DPH: 12,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!