New na vyžiadanie Sada na záhradu - PlanToys PlanToys

Popis produktu Sada na záhradu - PlanToys


Záhradničenie baví deti aj dospelých. Táto sada je skvelým pomocníkom ako viesť deti k tejto činnosti. Set obsahuje kvetináč, malé hrabličky, lopatku a krhličku. Detičky sa učia starostlivosti o svoju vlastnú záhradku zábavnou formou a rozvíja sa u nich vzťah s prírodou. Pomáha rozvíjať a trénovať motoriku, sociálne vnímanie, koordináciu a trpezlivosť. Pri tejto úžasnej činnosti detičky začínajú chápať ako príroda funguje.

 

Vlastnosti produktu Sada na záhradu - PlanToys

Rozmer kocky: 3,5 x 3,5 x 3,5 cm 

Vhodné pre deti od 18 mesiacov


Plan Toys – výnimočné ekologické detské drevené hračky

Značka Plan Toys vznikla v roku 1981 na juhu Thajska, kedy začala vyrábať drevené hračky. Malá firma sa postupne rozrástla do nadnárodnej spoločnosti, ktorá žne úspechy po celom svete. Nás na PlanToys zaujala okrem krásneho dizajnu kreatívnych drevených hračiek aj ich veľmi zodpovedný prístup k životnému prostrediu a pracovným podmienkam ich zamestnancov. 


Kreatívne drevené hračky, ktoré napomáhajú rozvoju dieťaťa

Kreatívne hračky od PlanToys sú dizajnované tak, aby napomáhali rozvoju dieťaťa. A to hlavne počas jeho prvých piatich rokoch života. Vtedy by mali rodičia obzvlášť dbať na to, aby si dieťatko rozvíjalo kreativitu. Ekologické drevené hračky Plan Toys zároveň napomáhajú vytvárať puto medzi dieťaťom a prírodou.  Pomáhajú im pochopiť, čo to znamená a čo im prináša príroda.


PlanToys myslí pri výrobe drevených hračiek na životné prostredie a svojich zamestnancov

Misiou PlanToys je vytvárať udržateľný svet a tomu podriaďujú každý krok vo výrobe aj predaji ich hračiek. Na výrobu drevených hračiek využívajú drevo z kaučukovníkov, ktoré už neprodukujú latexové mlieko. PlanToys vykupuje toto drevo od farmárov, pre ktorých už nemá žiadnu hodnotu pod podmienkou, že za každý odkúpený strom vysadia nový. Energiu, ktorú spotrebovávajú pri výrobe hračiek získavajú zo solárnych panelov a biomasy. 

Použité lepidlá sú bez formaldehydov a farby sú na báze vody, bez olova a iných ťažkých kovov. Použité obaly sú z recyklovaného papiera. Hračky sa hrdia certifikátom FSC (pre ekologicky šetrné, sociálne prospešné a ekonomicky životaschopné obhospodarovanie lesov) a ISO 9001 (pre vysokú kvalitu produktov) a 14001 (manažment životného prostredia)

PlanToys vytvára pre svojich zamestnancov prijateľné a férové pracovné podmienky, za čo získal akreditáciu o sociálnej zodpovednosti (OHSAH 18001). Zamestnáva ľudí s neľahkým osudom (zdravotne postihnutých) a sponzoruje veľa aktivít pre deti – detské kluby, ihriská, herne a knižnice. Spolupracuje s matkami postihnutých detí, ktoré im pomáhajú pri navrhovaní hračiek aby boli vhodné aj pre detičky s postihnutím. 

To všetko prispieva k tomu, že detské hračky od Plan Toys získavajú veľa ocenení po celom svete. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Sada na záhradu - PlanToys Babyvillage.sk

  • Značka: PlanToys
  • Model: PT8622
  • Dostupnosť: na vyžiadanie
  • 25,00€
  • Bez DPH: 20,83€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 3 - 5 rokov