Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
New Spomienkový box - Little Dutch

Spomienkový box - Little Dutch - popis produktu


čakáte alebo už máte doma malé bábätko? Tento nádherný spomienkový box je presne to čo potrebujete aby ste uchovali spomineku na dôležité mílníky vášho dieťatka. Prvé vlásky, prvé topánočky, prvý vypadnutý zúbok a iné spomienkové vecičky si teraz môžte odložiť na jedno miesto a uchovať tak spomienku pre vaše dieťatko keď vyrastie.


Vyberte si aj ďalšie hry a hračky pre deti z našej ponuky.


Vlastnosti produktu Spominekový box - Little Dutch

Sada obsahuje:

obálku na vlásky, bavlnené vrecúčko pre prvé topánočky, bavlnené vrecúško pre obľúbený cumlík, malé škatuľky pre prvé zúbky a iné drobnosti, rastový meter, kartičky pre prvé otlačky rúk a nôh, snímky z ultrazvuku, prvé slová a prázdné štítky, ktoré upevníte k rôznym spomienkovým predmetom, hračkám, štítkom z pôrodnice a podobne...


Dizajnové hračky a doplnky pre najmenších


Holandská značka Little Dutch je veľmi obľúbenou nie len v Holandsku. Farebné doplnky do detských izieb spolu perfektne ladia. Hračky sú nie len funkčné ale aj krásne prepracované v jemných pastelových farbách.

Štýlové detské hudobné nástroje sú krásnym doplnkom detskej izby a zároveň pomáhajú rozvíjať sluchové vnímanie, hudobné cítenie a jemnú motoriku. Pre najmenších ponúka krásne hrkálky, plyšové hračky, hracie podložky s hrazdičkou a mnoho iných dizajnových doplnkov.

Vytvorte vášmu dieťatku priestor s vysoko kvalitnými hračkami a doplnkami navrhnutými holandskou značkou Little Dutch.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Spomienkový box - Little Dutch

  • 25,90€
  • Bez DPH: 21,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!