Drevený domček pre bábiky - Little Dutch


Tento krásny drevený domček pre bábiky z dielne Little Dutch, je ako stvorený na dlhú zábavu ato nie len pre deti. Na otváracom masívnom drevenom ráme sú umiestnené rozkošné pastelovo modré okenice, ktoré sa dajú otvárať.  Strecha je odpojiteľná a tak je možné  nazrieť do podkrovia,ktoré je zároveň záhradkou.
V balení je k domčeku až 19 kusov doplnkov v podobe nábytku, lámp, vankúšov a rôznych nálepiek, čim sa dá tento už beztak štýlový domček ešte vylepšiť, aby bol čo najunikátnejší. Domček má taktiež otváraciu prednú stenu, za ktorou sa vnútri domu skrývajú izbičky.

Vlastnosti produktu Drevený domček pre bábiky - Little Dutch

Rozmery: 43 x 57 x 24,5 cm
Materiál: drevo ( farbené netoxickými farbami na vodnej báze)
Vhodné pre deti od 3 rokov

Dizajnové hračky a doplnky pre najmenších

Holandská značka Little Dutch je veľmi obľúbenou nielen v Holandsku. Farebné doplnky do detských izieb spolu perfektne ladia. 
Hračky sú nielen funkčné ale aj krásne prepracované v jemných pastelových farbách. Štýlové detské hudobné nástroje sú krásnym doplnkom detskej izby a zároveň pomáhajú rozvíjať sluchové vnímanie, hudobné cítenie a jemnú motoriku. Pre najmenších ponúka krásne hrkálky, plyšové hračky, hracie podložky s hrazdičkou a mnoho iných dizajnových doplnkov.
Vytvorte vášmu dieťatku priestor s vysoko kvalitnými hračkami a doplnkami navrhnutými holandskou značkou Little Dutch.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Drevený domček pre bábiky - Little Dutch

  • 87,90€
  • Bez DPH: 73,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 3 - 5 rokov