Doplnková sada Štart a Cieľ - Waytoplay Waytoplay

Popis produktu Doplnková sada Štart a Cieľ - Waytoplay

  Sada obsahuje 2 rovné diely. Na jednej strane majú potlač štartovacích čiar a cieľovej rovinky, na rubovej strane potlač štandardných cestných dielov s vyznačenými jazdnými pruhmi. 

  Diely sú vyrobené z gumy, sú ohybné a veľmi odolné. Deti sa s nimi môžu hrať vnútri aj vonku. Sú vhodné na takmer každý povrch – koberec, pláž, záhrada. Deti tak môžu rozvíjať svoju kreativitu, predstavivosť a šikovnosť kdekoľvek a kedykoľvek . Ak sa vám náhodou dráha zašpiní, stačí ju opláchnuť. Údržba je veľmi jednoduchá.

   Aby bola vaša cestná dráha ešte originálnejšia, skombinujte ju s "mostom" Wobbel :-)

   Balenie doplnkovej parkovacej sady je rozdielne vo farbe krabice, nelíši sa obsahom.
   Vlastnosti produktu Doplnková sada Štart a Cieľ - Waytoplay


   • Materiál: gumovina vyrobená v Nemecku spĺňajúca najprísnejšie európske normy pre hračky EN-71, potlač je realizovaná v Holandsku za použitia zdravotne nezávadných farieb
   • Obsah sady:
    • 2 rovné diely
   • Vhodné pre deti od 3 rokov


     Waytoplay – príbeh značky


     Holandský dizajnér a vynálezca Sybren Jelles sa ako dieťa veľmi rád hral s autíčkami. A to hlavne von, s vetrom vo vlasoch. Keď si v roku 2003 všimol, že jeho syn Joep po ňom túto vášeň zdedil, zrodil sa v jeho hlave originálny nápad. Vytvoril nezničiteľnú, flexibilnú a vode odolnú cestnú dráhu.

     Holandský dizajn, vyrobené v Nemecku

     Waytoplay nie je len obyčajná hračka. Je to originálny dizajnérsky kúsok, ktorý je navyše neuveriteľne praktický a univerzálny. V každej sade nájdete ľahko spájateľné diely – cesty, zákruty, parkoviská, kruhové objazdy, križovatky a mnoho iného.  Waytoplay dráhy sú vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitnej a zdraviu neškodnej gumy, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné a zdravotné normy (vrátane európskej normy na hračky EN-71).

     Najväčšou vychytávkou tejto hračky je jej univerzálnosť. Dráhy môžete používať kdekoľvek. Na pláži, v detskej izbe na koberci, v záhrade, skrátka kedykoľvek a kdekoľvek len chcete.

     Deti sú vo svojej podstate veľkými objavovateľmi a prieskumníkmi. Na uvoľnenie ich predstavivosti stačí ozaj málo. A Waytoplay dáva deťom nástroj na vytvorenie vlastnej hry. Podporuje predstavivosť, kreativitu a učí deti ako riešiť problémy – to všetko sa im veľmi zíde v budúcnosti.

     Waytoplay je nefalšovaná „offline“ hra, pri ktorej vašim deťom nebude chýbať tablet ani wifi. 


     Napísať recenziu

     Poznámka: HTML nie je preložené!
                    

     Doplnková sada Štart a Cieľ - Waytoplay Babyvillage.sk

     • Značka: Waytoplay
     • Model: WTP2SF
     • Dostupnosť: Skladom
     • 9,00€
     • Bez DPH: 7,50€

     Doprava zadarmo

     Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!

     Štítky: 3 - 5 rokov