New Drevené autíčko Tam a späť - olivové Waytoplay Waytoplay

Popis produktu Drevené autíčko Tam a späť - olivové Waytoplay

  Toto krásne ručne vyrobené drevené autíčko "Tam a Späť" alebo "Back and Forth" vám zaručí, že už nikdy nebudete musieť rozoznávať prednú stranu od zadnej. Nechajte deti rozvíjať ich kreativitu. Autíčko je špeciálne navrhnuté holandskou dizajnérkou Floris Hovers k autodráham Waytoplay. Autíčka sú ručne maľované a zostavené Marise Jelles-ovou v dielni v Haarleme v Holandsku.

   Aby bola vaša kolekcia cestnej dráhy s autíčkami ešte originálnejšia, skombinujte ju s "mostom" Wobbel :-)


   Vlastnosti produktu Drevené autíčko "Tam a späť" - olivové Waytoplay

   • Materiál: drevo
   • Rozmery: 10 x 3,5 cm
   • Váha: 65 gramov


     Waytoplay – príbeh značky


     Holandský dizajnér a vynálezca Sybren Jelles sa ako dieťa veľmi rád hral s autíčkami. A to hlavne von, s vetrom vo vlasoch. Keď si v roku 2003 všimol, že jeho syn Joep po ňom túto vášeň zdedil, zrodil sa v jeho hlave originálny nápad. Vytvoril nezničiteľnú, flexibilnú a vode odolnú cestnú dráhu.

     Holandský dizajn, vyrobené v Nemecku

     Waytoplay nie je len obyčajná hračka. Je to originálny dizajnérsky kúsok, ktorý je navyše neuveriteľne praktický a univerzálny. V každej sade nájdete ľahko spájateľné diely – cesty, zákruty, parkoviská, kruhové objazdy, križovatky a mnoho iného.  Waytoplay dráhy sú vyrobené v Nemecku z vysoko kvalitnej a zdraviu neškodnej gumy, ktorá spĺňa všetky bezpečnostné a zdravotné normy (vrátane európskej normy na hračky EN-71).

     Najväčšou vychytávkou tejto hračky je jej univerzálnosť. Dráhy môžete používať kdekoľvek. Na pláži, v detskej izbe na koberci, v záhrade, skrátka kedykoľvek a kdekoľvek len chcete.

     Deti sú vo svojej podstate veľkými objavovateľmi a prieskumníkmi. Na uvoľnenie ich predstavivosti stačí ozaj málo. A Waytoplay dáva deťom nástroj na vytvorenie vlastnej hry. Podporuje predstavivosť, kreativitu a učí deti ako riešiť problémy – to všetko sa im veľmi zíde v budúcnosti.

     Waytoplay je nefalšovaná „offline“ hra, pri ktorej vašim deťom nebude chýbať tablet ani wifi. 


     Napísať recenziu

     Poznámka: HTML nie je preložené!
                    

     Drevené autíčko Tam a späť - olivové Waytoplay Babyvillage.sk

     • Značka: Waytoplay
     • Model: 1HW-1
     • Dostupnosť: Skladom
     • 20,00€
     • Bez DPH: 16,67€

     Doprava zadarmo

     Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

     Štítky: 3 - 5 rokov