New Detské slnečné  okuliare IZIPIZI - SUN KIDS (12-36m) DENIM BLUE

 Slnečné okuliare sú nielen dôležitou súčasťou každého detského outfitu, ale hlavne nevyhnutnou ochranou proti nebezpečnému UV žiareniu. A to nie len v lete, ale aj v zime na horách, kde je slniečko tiež veľmi ostré. Detské slnečné okuliare IZIPIZI sú špeciálne navrhnuté tak, aby sa čo najlepšie prispôsobili detskej tváričke so všetkými jej špecifikami. Rám je vyrobený zo zdravotne nezávadných materiálov - hypoalergénny a bez BPA látok. Vďaka flexibilnému rámu sú veľmi odolné a ohybné, čo je pri deťoch nesmierne dôležité :-). Súčasťou balenia je aj odnímateľná gumička, ktorá zabráni strate okuliarov a udrží ich na hlávke dieťaťa. Polarizované šošovky odrážajú odrazy a odlesky. A čo je najdôležitejšie, vďaka 100%-nej UV ochrane tretej kategórie výborne chránia očká vašich drobcov.

Na výber máte z troch tvarov, obyčajných alebo zrkadlových skiel a množstva farieb.

A aby ste boli na leto dobre pripravení a štýloví, môžete okuliare skombinovať s krásnymi plavkamiklobúčikom, či osuškou.

Kvalitné a unikátne slnečné okuliare pre deti od 12 do 36 mesiacov.

 

Vlastnosti detských okuliarov IZIPIZI - SUN KIDS DENIM BLUE

unikátny dizajn

polarizované sklá

sklíčka so 100% UV filtrom,  3. kategórie

odolný a flexibilný rám

hypoalergénny rám bez použitia BPA látok

unisex

rozmery:

sklá: 109x39 mm

rúčky: 103 mm

 

Široká ponuka produktov IZIPIZI

Značka IZIPIZI vznikla v r. 2010 v Paríži (pod pôvodným názvom See Concept). A hneď sa stala populárnou takmer na celom svete.  IZIPIZI sú slnečné okuliare na každodenné nosenie, ktoré vám aj vašim deťom vyčarujú úsmev na tvári. Ponúkajú veľké množstvo kombinácií farieb a tvarov. Sú k dispozícií v dvoch veľkostiach - SUN Kids (12 - 36 mesiacov) a SUN Junior (36 mesiacov - 10 rokov).

Sú dodávané v milom balení, takže sú vhodné aj ako darček.

My sami máme okuliare vyskúšané a vrelo ich odporúčame všetkým našim známym. Preto sme nesmierne radi, že ich už môžeme ponúkať aj v našom obchodíku.

 

 


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detské slnečné okuliare IZIPIZI - SUN KIDS (12-36m) DENIM BLUE

  • Značka: IZIPIZI
  • Model: SUN KIDS
  • Dostupnosť: Skladom
  • 30,00€
  • Bez DPH: 25,00€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 75 EUR a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 1-3 roky