Detský ruksak - Tigers Petit Monkey

Detský ruksak - Tigers Petit Monkey - popis produktu


Detský ruksak – Tigers Petit Monkey – popis produktu

Štýlový modrý batoh s tigrím vzorom je výborný spoločník na všetky výlety, ale tiež do školy . Na prednej strane nájdete vrecko ,  do ktorého si môžete odložiť desiatový box alebo hračku.  Batoh má nylonové uško na hornej strane obalu a  nastaviteľné ramenné popruhy - ktoré uľahčujú jeho použitie , taktiež je vybavený obojstranným zpisom. Pre zvýšenie bezpečnosti sú spredu a po bokoch batohu umiestnené reflexné pruhy.

 

Zem je len jedna !

Tento batoh sa radí do udržateľnej módy . Je vyrobený z materiálu rPET. Plastové fľaše sú zrecyklované a spracované do podoby tkaniny."Mliečny poťah " dodáva rPET materiálu pevnejší vzhľad a taktiež ho robí príjemnejším na dotyk .

Vlastnosti produktu Detský ruksak – Tigers Petit Monkey

 

Materiál: rPET

Veľkosť: 35 x 25 x 10

Ošetrovanie: prať na jemnom programe.

 Vhodný od 8 do 12 rokov.

Petit Monkey – plagáty, batohy, fľaše, detské riady, desiatové boxy, vešiaky a ďalšie

 

Holandská značka Petit Monkey vyrába fantastické detské bytové doplnky a doplnky pre deti na každý deň. Kolekcia je inšpirovaná farebným detským svetom a je vytvorená v spolupráci so známymi ilustrátormi. Výsledkom sú nádherne obrázky a ilustrácie, ktoré prebúdzajú predstavivosť. Petit Monkey plagáty, melanínové detské riady, desiatové boxy, fľaše, batohyvešiaky sú tu pre Vás.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detský ruksak - Tigers Petit Monkey

  • 34,95€
  • Bez DPH: 29,13€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!