-30% Taška - Líška Bloomingville Bloomingville

Popis produktu Taška - Líška Bloomingville


Praktická a štýlová platená taška s obrázkom líšky a popisom „chyť padajúcu hviezdu a odlož si ju do tašky“. Taška ako šikovný pomocník na výtvarné potreby, úbory na telesnú výchovu, tanečné šaty alebo plavky. Originálny dizajn s prvkami škandinávskeho štýlu podnieti pozitívne emócie vašich ratolestí. Severský štýl tejto značky je veľmi nápaditý, môžete v nej objaviť aj fľaše,  desiatové boxy, alebo batohy.

 

Vlastnosti produktu Taška Líška Bloomingville

 

Rozmery:

Výška: 35 cm

Šírka: 25 cm

Ošetrovanie: vhodné prať v pračke pri teplote 30°C

 

Škandinávsky štýl a minimalistická krása, to je Bloomingville

 

Jemné farby, jednoduchý, ale nápaditý štýl detského riadu, hračiek a doplnkov do detskej izby.

Fascinovaná severským štýlom a životom vytvorila kreatívna riaditeľka Betina Stampe v roku 2000 spoločnosť Bloomingville. Odvtedy zdieľala svoju vášeň k tvorivosti s ľuďmi na celom svete. Bloomingville sa za posledných 15 rokov rozrástla do jednej z hlavných svetových značiek pre domáce interiéry.

Napriek obrovskej obľube a rastu zostala misia Bloomingville rovnaká: prináša radosť zo zmeny v každodennom živote. Táto misia je umožnená širokým výberom módnych výrobkov, rozumnými cenami, dobrou kvalitou a vysokou úrovňou služieb.

S množstvom skúseností a mnohými kolekciami má Bloomingville schopnosť navrhovať produkty, ktoré vytvárajú v každom dome vrelú, neformálnu atmosféru. Bloomingville je hlboko zakorenená v slávnej dánskej estetickej tradícii a vždy sa snažila priniesť nový život a malé prekvapenia do moderných domov.


Kolekcia Mini prináša radosť aj našim najmenším. Krásne a praktické detské riady, doplnky a hračky s nádychom severského štýlu a minimalizmu rozžiaria očká každého dieťaťa. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Taška - Líška Bloomingville Babyvillage.sk

  • 12,00€
  • 8,40€(ušetríte 3,60€)
  • Bez DPH: 7,00€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 3 - 5 rokov