Peňaženka - Fluffy Bunny A Little Lovely Company

Peňaženka - Fluffy Bunny A Little Lovely Company - popis produktu


Roztomilá plyšová peňaženka v tvare zajačika poteší každého milovníka nakupovania. Ideálna veľkosť peňaženky zapadne do každej detskej ručičky a praktický zips uchová všetky úspory v bezpečí.  Peňaženky od A little lovely company sa vyznačujú štýlovým a netradičným dizajnom, ktorý upúta pozornosť každého drobca. Vyberte si niektorý ruksak z našej ponuky, schovajte doň peňaženku Fluffy Bunny a vyberte sa do sveta.

 

Vlastnosti produktu Peňaženka – Fluffy Bunny

 

Materiál: akryl

Rozmery: 12 x 15 x 2 cm

 

A Little Lovely Company - originálne detské svietidlá a dekorácie do detskej izby


Zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley (mamičky 7 detí) začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Každý malý milý výrobok si kladie za cieľ robiť deti šťastnejšími. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Tento malý sen v viedol k spoločnosti s viac ako 75 zamestnancami, ktorej produkty nájdete v milých obchodíkoch na celom svete.

Kolekcia Little Lovely Company zahŕňa sériu populárnych svetelných boxov, unikátne písmenkové girlandy, neónové svetlá, rozprávkové svetlá a predmety do detskej izby.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Peňaženka - Fluffy Bunny A Little Lovely Company

  • 4,25€
  • Bez DPH: 3,54€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!