Kapsička na peniaze - Little Swan A Little Lovely Company

Kapsička na peniaze - Little Swan A Little Lovely Company - popis produktu


Táto detská kapsička v tvare malej labute Vás ohúri. Vašej malej princeznej skvele poslúži ako peňaženka alebo ako skrýša na jej drobné poklady, či prívesky. Kabelka má malú priehradku na zips a farebný dlhý popruh na rameno. Vyberte si aj ďalšie tašky alebo batohy z našej ponuky, ktorými krásne doplníte a oživíte každý outfit Vášho drobca.

 

Vlastnosti produktu Kapsička na peniaze – Little Swan

 

Materiál: akryl

Rozmery: 15 x 15 x 0,3 cm

 

A Little Lovely Company - originálne detské svietidlá a dekorácie do detskej izby


Zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley (mamičky 7 detí) začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Každý malý milý výrobok si kladie za cieľ robiť deti šťastnejšími. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Tento malý sen v viedol k spoločnosti s viac ako 75 zamestnancami, ktorej produkty nájdete v milých obchodíkoch na celom svete.

Kolekcia Little Lovely Company zahŕňa sériu populárnych svetelných boxov, unikátne písmenkové girlandy, neónové svetlá, rozprávkové svetlá a predmety do detskej izby.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Kapsička na peniaze - Little Swan A Little Lovely Company

  • 7,50€
  • Bez DPH: 6,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!