Detský batoh - Jednorožec A Little Lovely Company

Detský batoh - Jednorožec A Little Lovely Company - popis produktu


Detský batoh Jednorožec urobí radosť každej malej slečne. Ruksak je vhodný do školy, na výlety, či na prázdniny k babke. Najväčšia priehradka schová knihy, rôzne školské potreby alebo desiatový box, do bočných priehradiek skvele zapadne krásna fľaša, či malá hračka. Vyberte si z našej ponuky ďalšie batohy do školy, s ktorými sa z každého výletu stane veľké dobrodružstvo.

 

Vlastnosti produktu Detský batoh – Jednorožec


Materiál: akryl

Rozmery: 30 x 33 x 14,5 cm


A Little Lovely Company - originálne detské svietidlá a dekorácie do detskej izby


Zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley (mamičky 7 detí) začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Každý malý milý výrobok si kladie za cieľ robiť deti šťastnejšími. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Tento malý sen v viedol k spoločnosti s viac ako 75 zamestnancami, ktorej produkty nájdete v milých obchodíkoch na celom svete.


Kolekcia Little Lovely Company zahŕňa sériu populárnych svetelných boxov, unikátne písmenkové girlandy, neónové svetlá, rozprávkové svetlá a predmety do detskej izby.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detský batoh - Jednorožec A Little Lovely Company

  • 24,95€
  • Bez DPH: 20,79€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!