New Detský batoh - Panda A Little Lovely Company A Little Lovely Company

Popis produktu Detský batoh - Panda A Little Lovely Company


Univerzálny detský batoh Panda urobí radosť každému dieťatku. Ruksak je vhodný do školy, na výlety, či na prázdniny k babke. Najväčšia priehradka schová knihy, rôzne školské potreby alebo desiatový box, do prednej priehradky vložíte rôzne drobnosti a do bočných priehradiek skvele zapadne krásna fľaša, či malá hračka. Vyberte si z našej ponuky ďalšie batohy do školy, s ktorými sa z každého výletu stane veľké dobrodružstvo.


Vlastnosti produktu Detský batoh - Panda A Little Lovely Company

Materiál: polyester
Rozmery: 27 x 32 x 15 cm
Objem: 13 litrov

A Little Lovely Company - originálne detské svietidlá a dekorácie do detskej izby

Zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley (mamičky 7 detí) začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Každý malý milý výrobok si kladie za cieľ robiť deti šťastnejšími. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Tento malý sen v viedol k spoločnosti s viac ako 75 zamestnancami, ktorej produkty nájdete v milých obchodíkoch na celom svete.
Kolekcia Little Lovely Company zahŕňa sériu populárnych svetelných boxov, unikátne písmenkové girlandy, neónové svetlá, rozprávkové svetlá a predmety do detskej izby.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detský batoh - Panda A Little Lovely Company Babyvillage.sk

  • 27,95€
  • Bez DPH: 23,29€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!