Bambusové zubné kefky pre deti 5ks - CINK CINK

Popis produktu Bambusové zubné kefky pre deti 5ks - CINKMyslite na naše životné prostredie a vymeňte plastovú zubnú kefku za bambusovú. Rukoväť kefky je vyrobená zo 100% odbúrateľného bambusu. Tento ekologicky pestovaný bambus je antibakteriálnym materiálom odolným voči hnilobe, takže kontakt s vodou mu vôbec nevadí. Štetinky sú veľmi jemné a šetrné k zúbkom vašich detí.
Sada piatich kefiek je ideálna pre celú rodinu – dokonca aj pre rodičov. Podľa farebného zakončenia kefky v známych piatich farbách, budú všetci vedieť komu kefka patrí. 

Vlastnosti produktu Set piatich bambusových kefiek CINK

Rozmer: dĺžka 14,3 cm, šírka štetinovej časti 1 cm
Materiál:
Rukoväť kefky je vyrobený z organického bambusu, ktorý môžete po použití vyhodiť do domáceho kompostéra. Štetinky je ale potrebné pred vyhodením odstrániť. Sú vyrobené z mäkkého nylonu 6 bez BPA látok. Štetinky vytiahnete napríklad pomocou klieští alebo odstráňte celú hlavičku kefky.
Kefky sú vyrobené a schválené normami CE (CE označenie je potvrdením toho, že výrobok je v súlade s príslušnými základnými požiadavkami európskych technických predpisov (smernicami), ktoré sa na výrobok vzťahujú) a taktiež v súlade s predpismi FDA (Food and Drug Administration) 

Bambusový detský riad, podbradníky a zubné kefky

CINK – švédska značka, ktorá prináša do detského sveta minimalizmus, prírodné farebné odtiene a ekologické materiály. Všetky produkty sú vyrobené iba v piatich farbách inšpirovaných prírodou.
Misky, taniere, poháre, podbradníky a zubné kefky v piatich farbách potešia každého člena rodiny.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Bambusové zubné kefky pre deti 5ks - CINK Babyvillage.sk

  • Značka: CINK
  • Model: 12A
  • Dostupnosť: Skladom
  • 26,00€
  • Bez DPH: 21,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!