Prestieranie Bunny - Minty Green We Might Be Tiny

Prestieranie Bunny - Minty Green We Might Be Tiny - popis produktu


Toto nádherné svetlo zelené detské prestieranie s očkami “+“ v tvare zajačika je ideálnou dekoráciou pre vašich malých do kuchyne. Vyrobený z potravinového silikónu bez obsahu toxických látok. Bezšmykové a bezpečné pre umývanie v umývačke riadu, čím sa stáva praktickým doplnkom jedálenského stola.

K dispozícii je aj prestierania zajačikamedveďa a mačičky v 6 rôznych farbách. Navyše si každý z prestieraní môžete zladiť s desiatovým boxom. Môžete ho využiť doma v kuchyni na jedálenskom stole, v materskej škole alebo u babky na prázdninách. J 


Vlastnosti produktu Prestieranie Bunny – Minty Green We Might Be Tiny 

Materiál: potravinársky silikón, bez BPA látok

Rozmery: 48 x 38 cm

Ošetrovanie: vhodný do umývačky riadu


We Might Be Tiny  – štýlové kuchynské potreby pre najmenších 

“We Might Be Tiny“ je vytvorená ľuďmi, ktorí navrhujú produkty s vášňou a túžia potešiť najmenších a mladých srdcom. Produkty sú jednoduché, minimalistické, ktoré nie len vyzerajú dobre v domácnosti ale sú aj praktické a funkčné. Značku založila skúsená dizajnérka z Melbourne Eleanor Cullen. S dizajnérskym srdcom začala tvoriť niečo nové. Všetky produkty si neskôr vyskúšala na dvojročnom synovi Frederikovi. Značka získala veľký úspech a popularitu po celom svete. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Prestieranie Bunny - Minty Green We Might Be Tiny

  • 19,90€
  • Bez DPH: 16,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!