New Termoska pre deti - Faded Rose Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Termoska pre deti - Faded Rose Elodie Details


Termoska od Elodie details je elegantným doplnkom k detskému batohu. Je navrhnutá tak, aby sa zmestila do termokapsičky detského ruksaku. Tekutiny udrží teplé až po dobu 6 hodín. Je vyrobená z kvalitnej nerezovej ocele. Veľkosťou sa termoska presne hodí pre malé detské rúčky.


Vlastnosti termosky pre deti Faded Rose od Elodie Details

  • Zloženie:  kvalitná nerezová oceľ
  • Rozmery: výška 21 cm, priemer 5 cm a objem 260 ml.


Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Termoska pre deti - Faded Rose Elodie Details Babyvillage.sk

  • 25,90€
  • Bez DPH: 21,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!