-30% Desiatový box Cat Snackie - Minty green We Might Be Tiny We Might Be Tiny

Popis produktu Desiatový box Cat Snackie - Minty green We Might Be Tiny


Nehľadajte domáce potreby v meste. Tento mentolový desiatový box v tvare mačičky pre deti je kombináciou troch produktov. Desiatový box, miska a veko, ktoré sa dá použiť ako tanierik. Dóza na potraviny je vyrobená z kvalitného potravinárskeho silikónu, bez BPA a je nezávisle testovaná a certifikovaná podľa FDA/LFGB (európskeho) štandardu. Desiatový box môžete použiť doma v kuchyni alebo si do neho zabaľte občerstvenie na výlet do prírody alebo mesta. Desiatové boxy na potraviny sú zabezpečené silikónovým popruhom.

Vysoko odolný silikónový desiatový box môžete vložiť do mikrovlnej rúry  priamo z mrazničky alebo chladničky. Po dojedení sa s ním môže vaše dieťa hrať po celej miestnosti :-). A potom ho môžete „hodiť“ priamo do umývačky riadu. 

K dispozícii sú dózy na potraviny v tvare zajačika, medveďa a mačičky v štyroch trendových farbách. Navyše si každý z desiatových boxov môžete zladiť s prestieraním. Súčasťou balenia je silikónový popruh vo farbe desiatového boxu.


Vlastnosti produktu Desiatový box Cat Snackie – Minty green We Might Be Tiny 

Materiál: potravinársky silikón, bez BPA, nezávisle testovaný podľa FDA/LFGB (európskeho) štandardu

Veľkosť: 15,8 x 11,5 x 4,8 cm

Ošetrovanie: vhodný do umývačky riadu, mikrovlnej rúry


We Might Be Tiny  – štýlové kuchynské potreby pre najmenších 

“We Might Be Tiny“ je vytvorená ľuďmi, ktorí navrhujú produkty s vášňou a túžia potešiť najmenších a mladých srdcom. Produkty sú jednoduché, minimalistické, ktoré nie len vyzerajú dobre v domácnosti ale sú aj praktické a funkčné. Značku založila skúsená dizajnérka z Melbourne Eleanor Cullen. S dizajnérskym srdcom začala tvoriť niečo nové. Všetky produkty si neskôr vyskúšala na dvojročnom synovi Frederikovi. Značka získala veľký úspech a popularitu po celom svete. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Desiatový box Cat Snackie - Minty green We Might Be Tiny Babyvillage.sk

  • 25,00€
  • 17,50€(ušetríte 7,50€)
  • Bez DPH: 14,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 EUR a získajte dopravu zadarmo!