-30% Desiatový box s príborom - mentolovobiely Bloomingville Bloomingville

Popis produktu Desiatový box s príborom - mentolovobiely Bloomingville


Roztomilý desiatový box Bloomingville s potlačou medvedíka je nevyhnutnou súčasťou každej  školskej tašky. Zbytočne veľké dózy na potraviny už nebudú viac problém. Náš desiatový box pre deti šetrí miesto a zmestí doň všetko čo potrebujete. Navyše obsahuje aj príbor, vďaka čomu sa vaše dieťa nezašpiní. Milý obrázok a pekný dizajn spríjemní čas na desiatu.  Severský štýl tejto značky je veľmi nápaditý, môžete v nej kombinovať aj fľaše pre deti, poháriky  alebo misky, a vytvoriť  si originálnu  Bloomingville sadu.

 

Vlastnosti produktu Desiatový box s príborom – mentolovo-biely Bloomingville

 

Rozmery:

Dĺžka: 15 cm

Šírka: 10 cm

Hĺbka: 5 cm

Ošetrovanie: umývať ručne, neodporúčame umývať v umývačke riadu

 

Škandinávsky štýl a minimalistická krása, to je Bloomingville

 

Jemné farby, jednoduchý, ale nápaditý štýl detského riadu, hračiek a doplnkov do detskej izby.

Fascinovaná severským štýlom a životom vytvorila kreatívna riaditeľka Betina Stampe v roku 2000 spoločnosť Bloomingville. Odvtedy zdieľala svoju vášeň k tvorivosti s ľuďmi na celom svete. Bloomingville sa za posledných 15 rokov rozrástla do jednej z hlavných svetových značiek pre domáce interiéry.

Napriek obrovskej obľube a rastu zostala misia Bloomingville rovnaká: prináša radosť zo zmeny v každodennom živote. Táto misia je umožnená širokým výberom módnych výrobkov, rozumnými cenami, dobrou kvalitou a vysokou úrovňou služieb.

S množstvom skúseností a mnohými kolekciami má Bloomingville schopnosť navrhovať produkty, ktoré vytvárajú v každom dome vrelú, neformálnu atmosféru. Bloomingville je hlboko zakorenená v slávnej dánskej estetickej tradícii a vždy sa snažila priniesť nový život a malé prekvapenia do moderných domov.


Kolekcia Mini prináša radosť aj našim najmenším. Krásne a praktické detské riady, doplnky a hračky s nádychom severského štýlu a minimalizmu rozžiaria očká každého dieťaťa. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Desiatový box s príborom - mentolovobiely Bloomingville Babyvillage.sk

  • 8,90€
  • 6,23€(ušetríte 2,67€)
  • Bez DPH: 5,19€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!