-30% Desiatový box s príborom - Fialovobiely Bloomingville Bloomingville

Popis produktu Desiatový box s príborom - Fialovobiely Bloomingville


Roztomilý desiatový box Bloomingville s potlačou medvedíka je nevyhnutnou súčasťou každej  školskej tašky. Zbytočne veľké dózy na potraviny už nebudú viac problém. Do nášho desiatového boxu pre deti sa zmestí všetko čo potrebujete. Navyše obsahuje aj príbor, vďaka čomu sa vaše dieťa nezašpiní. Milý obrázok a pekný dizajn spríjemní čas na desiatu.  Severský štýl tejto značky je veľmi nápaditý, môžete v nej kombinovať aj fľaše pre deti, poháriky  alebo misky, a vytvoriť  si originálnu  Bloomingville sadu.

 

Vlastnosti produktu Desiatový box s príborom – fialovo-biely Bloomingville

 

Rozmery:

Dĺžka: 15 cm

Šírka: 10 cm

Hĺbka: 5 cm

Ošetrovanie: umývať ručne, neodporúčame umývať v umývačke riadu

 

Škandinávsky štýl a minimalistická krása, to je Bloomingville

 

Jemné farby, jednoduchý, ale nápaditý štýl detského riadu, hračiek a doplnkov do detskej izby.

Fascinovaná severským štýlom a životom vytvorila kreatívna riaditeľka Betina Stampe v roku 2000 spoločnosť Bloomingville. Odvtedy zdieľala svoju vášeň k tvorivosti s ľuďmi na celom svete. Bloomingville sa za posledných 15 rokov rozrástla do jednej z hlavných svetových značiek pre domáce interiéry.

Napriek obrovskej obľube a rastu zostala misia Bloomingville rovnaká: prináša radosť zo zmeny v každodennom živote. Táto misia je umožnená širokým výberom módnych výrobkov, rozumnými cenami, dobrou kvalitou a vysokou úrovňou služieb.

S množstvom skúseností a mnohými kolekciami má Bloomingville schopnosť navrhovať produkty, ktoré vytvárajú v každom dome vrelú, neformálnu atmosféru. Bloomingville je hlboko zakorenená v slávnej dánskej estetickej tradícii a vždy sa snažila priniesť nový život a malé prekvapenia do moderných domov.


Kolekcia Mini prináša radosť aj našim najmenším. Krásne a praktické detské riady, doplnky a hračky s nádychom severského štýlu a minimalizmu rozžiaria očká každého dieťaťa. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Desiatový box s príborom - Fialovobiely Bloomingville Babyvillage.sk

  • 8,90€
  • 6,23€(ušetríte 2,67€)
  • Bez DPH: 5,19€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!