Lightbox A5 A Little Lovely Company A Little Lovely Company

Popis produktu Lightbox A5 A Little Lovely Company


Chcete nechať vaším najdrahším odkaz a potešiť ich? Trendy Lightbox s tromi radmi pre všetky vaše citáty a správy! Správy môžete zmeniť tak často, ako sa vám to páči jednoduchou výmenou písmenka. Môžete kombinovať všetky dodané písmená a symboly (spolu až 85 kusov!). Lightbox môžete nechať na stole v kuchyni alebo ho môžete zavesiť na stenu. Je to len na Vás. Vaše odkazy nikto neprehľadne. Náš tip: so špeciálnymi číselnýmiznakovými sadmi (k dispozícii samostatne) môžu byť vaše správy a citáty ešte originálnejšie.


Vlastnosti produktu Lightbox A5 – A Little Lovely Company

Materiál: BPA a PVC bez olova

Veľkosť: 20 x 15 x 4,5 cm

Lightbox môžete napájať s batériami (6 x 1,5V AA) alebo elektrinou (adaptér 9 V DC500mA). Batéria ani adaptér nie sú súčasťou balenia.


A Little Lovely Company – svetelné boxy, písmenkové girlandy, neónové svetlá a ďalšie


Zakladateľky a dizajnérky Judith de Ruijter a Nikki Hateley (mamičky 7 detí) začali svoje milé dobrodružstvo v roku 2014 založené na spoločnej vášni: transformovať bežné každodenné dekorácie detských izieb na jedinečné kúsky s osobným a kreatívnym nádychom. Každý malý milý výrobok si kladie za cieľ robiť deti šťastnejšími. Táto filozofia viedla k unikátnej značke, ktorá sa zaviazala k navrhovaniu cenovo dostupných výrobkov. Medzi nimi môžete nájsť hračky do kúpeľne, svetelné reťaze, boxy, lampy, postery a iné rozkošné produkty. 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Lightbox A5 A Little Lovely Company Babyvillage.sk

  • 22,95€
  • Bez DPH: 19,13€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!