na objednávku Box na hračky - Moonshell Elodie Details

Box na hračky - Moonshell Elodie Details - popis produktu


Vyzerá detská izba vášho drobca ako mínové pole? Riešením je tento krásny box na hračky, ktorý je nevyhnutným pomocníkom pri upratovaní. Schová všetky momentálne nepotrebné hračky a navyše poteší nádherným dizajnom. Úložné boxy na hračky od Elodie Details sú navrhnuté tak, aby držali tvar aj keď v nich práve nie sú hračky. Zabezpečuje to pevná bavlnená tkanina, z ktorej sú vyrobené a odolné úchyty. 
Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.

Vlastnosti úložného boxu na hračky Moonshell od Elodie Details

materiál: 100% pevná bavlnená tkanina, Oeko-Tex certifikát
rozmery: výška 35 cm, priemer 45 cm
Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložku, pláštenku, deku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlík, retiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Box na hračky - Moonshell Elodie Details

  • Značka: Elodie Details
  • Model: Moonshell
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 49,90€
  • Bez DPH: 41,58€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!