Hudobná hračka - Embedding Bloom Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Hudobná hračka - Embedding Bloom Elodie Details


Hudobné hračky Elodie Details vám pomôžu upokojiť alebo uspať vášho drobca. Potiahnutím šnúrky spustíte príjemnú melódiu, ktorú si vaše dieťatko určite obľúbi. Hračku v tvare lapača snov môžete zavesiť za pútko ako kolotoč nad postieľku alebo len tak položiť v detskej izbe. A môže poslúžiť aj ako príjemný spoločník na cestách. Detské hračky Elodie Details majú elegantný a moderný dizajn rovnako ako ostatné doplnky tejto značky. 

 Vlastnosti hudobnej hračky pre deti Embedding Bloom od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • zloženie: 100% bavlna, výplň polyester 
  • rozmery: výška 16 cm


Ošetrovanie: 


V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Hudobná hračka - Embedding Bloom Elodie Details Babyvillage.sk

  • 32,00€
  • Bez DPH: 26,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!

Štítky: 0 - 12 mesiacov