Hracia Podložka - Mineral Green Elodie Details

Hracia Podložka - Mineral Green Elodie Details - popis produktu


Hracia deka je pre dieťa dôležitá už od narodenia. Je to miesto, kde sa môže hrať a oddychovať. Hracie podložky od Elodie Details stlmia vďaka ľahkej penovej výplni každý pád. Poskytujú mäkký a bezpečný priestor na hranie. Hracia podložka je obojstranná a hodí sa do každej izby.  

 Vlastnosti hracej podložky  Mineral Green od Elodie Details

  • unikátny dizajn
  • podložka na hranie je vhodná od narodenia
  • vrchná vrstva je vyrobená zo 100% bavlny s atestom Öko-tex, ktorý zaručuje zdravotnú bezchybnosť
  • priemer podložky: 120 cm


Ošetrovanie: 

V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Hracia Podložka - Mineral Green Elodie Details

  • 99,00€
  • Bez DPH: 82,50€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!