Nová kolekcia Elodie Details Jeseň - Zima 2020

Napísal(a) spravca 27.08.2020 0 komentárov Blog,

Odváž sa byť výnimočný

 

Naše deti sa rodia do sveta neobmedzených možností a zázrakov. Do sveta, v ktorom existujú biele tigre a kde zapadajúce slnko môže zafarbiť oblohu do čarovných farieb, aké sme nikdy predtým nevideli. Nová kolekcia Elodie Details na jeseň a zimu 2020 vzdáva poctu krásnemu a rozmanitému svetu, ktorý je pre naše deti nádherným miestom a neskutočnou inšpiráciou. Elodie taktiež poňalo novú kolekciu ako dar našim jedinečným deťom, ako aj nám starším, ktorí nezabudli na to, že náš svet je čarovný.

 

 

Novinky od Elodie Details  pod názvom "Odváž sa byť výnimočný" sú elektrizujúcou kolekciou plnou bielych tigrov, nočných motýľov a mystických západov slnka. Paleta použitých farieb pozostáva z krásnych prírodných odtieňov. Kombinujú čierne a biele elementy v kontraste s čokoládovou farbou, farbou spálenej zeme, tmavomodrou a tmavozelenou farbou.

 

Odvážte sa byť výnimoční, nikdy neschovávajte svoje čaro a buďte k sebe úprimní.  

 

Všetko od Elodie Details nájdete tu: Elodie Details - Odváž sa byť výnimočný

 

 

Vaša Jarka

Môj komentár