-50% Detská flisová mikina s kapucňou faces - modrá Tinycottons - výpredaj

Detská flisová mikina s kapucňou faces - modrá Tinycottons - výpredaj - popis produktu


Detské flisové mikiny s kapucňou od Tinycottons sú vhodné na rôzne príležitosti. Môžete ich zobrať na prechádzku do mesta, do školy, či na oslavu. Sú vyrobené z kvalitný materiálov, ktoré sú zárukou pohodlného nosenia. Jedinečné prevedenie a vzory im zase dodávajú punc výnimočnosti.

Vlastnosti detskej flisovej mikiny s kapucňou Faces - Modrá od Tinycottons 

Zloženie: 100% pima bavlna, jemný fleece z vnútornej strany

Ošetrovanie:

  • Perte v práčke pri teplote 40°
  • Žehlite na nízkych teplotách
  • Nepoužívajte bielidlo
  • Nečistite chemicky


Tinycottons ponúka kvalitné, dizajnové a nápadité detské oblečenie. Nohavice, mikiny, sukne, tričká, košele, čiapky a dokonca aj pančuchy a ponožky sú nezameniteľné a jedinečné.


Rodinnú firmu Tinycottons založili v decembri 2012 Barb Bruno a Gerard Lazcano v Barcelone. Vytvorili značku s kvalitným oblečením pre deti vyrobeným v Európe. Aj keď sa zamerali na detské produkty, značku sa rozhodli budovať rovnako, ako to robia “dospelácke“ značky.  Štýlovo a odvážne. So silným imidžom a príbehom za každou kolekciou.

Cieľom tejto značky detského oblečenia je vytvoriť kvalitný a dlhotrvajúci produkt, ktorý si vaše deti zároveň veľmi obľúbia. Kvalita je pre Tinycottons tou najdôležitejšou vecou. A taktiež férovosť a rešpekt k životnému prostrediu. Bavlnené tkaniny sú najmä z recyklovaných materiálov.

Nezanedbateľný vplyv má na Tinycottons aj mesto, v ktorom značka vznikla. Kozmopolitná Barcelona, mesto plné kultúry, umenia, zelených plôch, parkov dáva množstvo podnetov na neustále zlepšovanie sa.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Detská flisová mikina s kapucňou faces - modrá Tinycottons - výpredaj

  • 59,00€
  • 29,50€(ušetríte 29,50€)
  • Bez DPH: 24,59€

Dostupné možnosti

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!