Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
na objednávku Fusak do autosedačky - Vintage Flower 6-12m Elodie Details

Fusak do autosedačky - Vintage Flower 6-12m Elodie Details - popis produktu


Fusaky do autosedačky od Elodie Details sú jedným z najvydarenejších výrobkov tejto značky. Pravdepodobne kvôli svojmu jedinečnému štýlu, mimoriadnej pozornosti k detailu a množstvu inteligentných funkcií, ktoré boli v priebehu rokov pridané.

Fusak je navyše veľmi kvalitný a praktický. Jeho povrch odolá dažďu aj snehu. Oceníte ho hlavne pri prechodoch medzi interiérom a exteriérom. Pomocou zipsov v spodnej časti môžete fusak premeniť z overalu na nánožník. A pomocou dvoch zipsov umiestnených na hrudi môžete pohodlne regulovať teplotu.

Vlastnosti fusaku do autosedačky Vintage Flower 6-12m Elodie Details 

 

Materiály: Vonkajší povrch fusaku 100% nylon, pod vrchnou vrstvou je podšívka 100% bavlna. Výplň fusakov je 100% umelé perie.

Údržba: Fusak sa ľahko udržiava, je možné ho prať v práčke (40 stupňov). Elodie Details používa ekologické farby šetrné k životnému prostrediu, ktoré majú prirodzenú tendenciu blednúť na slnku. Ak chcete udržať sýtu farbu fusaku, nesušte ho na priamom slnku a nevystavujte ho dlhodobo slnečnému žiareniu. 

 

V Elodie Details veria v dôležitosť malých vecí a ich schopnosť urobiť náš každodenný život krajším a zábavnejším. Veria, že osobný štýl nie je otázkou veku. Na to, aby ste sa vyjadrili predsa nemusíte rozprávať!

 

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Fusak do autosedačky - Vintage Flower 6-12m Elodie Details

  • Značka: Elodie Details
  • Model: Vintage Flower
  • Dostupnosť: na objednávku
  • 109,00€
  • Bez DPH: 90,83€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!