New vypredané Mušelínová deka na fotenie - Summer Poppy Little Unicorn

Mušelínová deka na fotenie - Summer Poppy Little Unicorn - popis produktu


Krásna mušelínová deka s potlačou divokých makov. Deka je špeciálne určená na fotenie krásnych spomienkových - mílnikových fotiek. Súčasťou balenia sú aj kartičky zobrazujúce vek dieťatka. S touto dekou vytvoríte nádherný album, zachytávajúci prvé dva vášho bábätka.

Samozrejme plienočka má aj praktické využitie či už ako prikrývka v kočíku, alebo postielke, ako podložka pod bábätko alebo osuška.


Vlastnosti produktu Mušelínová deka na fotenie - Summer Poppy Little Unicorn 

Rozmer: 120 x 120 cm

Zloženie: 100% bavlna

balenie obsahuje 1 plienku a 12 kartičiek (1 day, 3 days, 6 days, 2 weeks, 4 weeks, 1 month, 4 months, 6 months, 8 months, 10 months, 18 months, 2 years)


Little Unicorn - jedinečné mušelínové plienky, deky a osušky

Cieľom značky Little Unicorn je vytvoriť kvalitné a funkčné produkty s krásnymi motívmi, ktoré ulahodia vášmu vkusu. Mušelínové plienky patria do výbavy každého bábätka. A nikdy ich nie je dosť. Ich využitie je široké.  Navyše, zavinovanie je ideálny spôsob, ako pomôcť dieťaťu cítiť sa v teple a bezpečí a zabezpečiť mu tak lepší spánok a sladké sny. 

V našej ponuke nájdete zavinovacie mušelínové plienky vo výhodných baleniach, deky, foto deky alebo osušky. A to všetko v rôznych farbách a vzoroch.


Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

Mušelínová deka na fotenie - Summer Poppy Little Unicorn

  • 26,00€
  • Bez DPH: 21,67€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!