Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
Posteľné obliečky - Tender Blue Elodie Details

Posteľné obliečky - Tender Blue Elodie Details - popis produktu


Spánok je pre deti veľmi dôležitý. Mali by sme preto pre naše deti vytvoriť v ich postieľke čo najlepšie podmienky. Pomôcť vám v tom môžu okrem iného aj dizajnové a hlavne kvalitné detské obliečky Elodie Details. 100%-ná organická bavlna, z ktorej sú tieto posteľné obliečky vyrobené spĺňa tie najprísnejšie normy. Získala dokonca certifikát GOTS, čo znamená, že je pestovaná bez použitia akýchkoľvek škodlivých chemikálií. Pri týchto bavlnených obliečkach doslova platí, že vaše dieťatko bude spať ako v bavlnke. Elodie Details si aj pri tomto produkte dali záležať na dizajne, ktorý je jemný, no nápaditý a štýlovo detský. Posteľné obliečky sa hodia ho všetkých detských postieľok či postelí so štandardnými rozmermi. 

Vlastnosti detských Posteľných obliečok Tender Blue od Elodie Details

Rozmery obliečky na vankúš: 35 x 55 cm

Rozmery obliečky na perinu: 100 x 130 cm

Zloženie: 100% organická bavlna

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.


 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Posteľné obliečky - Tender Blue Elodie Details

  • 55,00€
  • Bez DPH: 45,83€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!