Jemná bavlnená detská deka - Gold Elodie Details Elodie Details

Popis produktu Jemná bavlnená detská deka - Gold Elodie Details


Túto deku vyrobenú z dvojitej vrstvy česanej bavlny si obľúbia bábätká aj ich rodičia už od narodenia. Použitá bavlna spĺňa najvyššie požiadavky kvality a taktiež spĺňa európsky bezpečnostný štandard EN-71. Navyše je šetrná k životnému prostrediu.


Vlastnosti Jemnej bavlnenej deky Gold od Elodie Details

Rozmer: 75x100 cm

Materiál : 100% bavlna


Detské deky tvoria neodmysliteľnú súčasť výbavy pre bábätká aj väčšie deti. A začína to hneď po narodení. Deky pre novorodencov využijete už pri odchode z nemocnice. Deky pre bábätká by mali byť multifunkčné. Nemali by byť len pekné, no mali by aj zahriať, či ochrániť pred slniečkom. A niekedy ju môžete využiť aj na piknik :-). Asi najdôležitejšou zo všetkých je deka do kočíka, či autosedačky. Detská deka vás a vaše dieťa bude sprevádzať už od jeho narodenia.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Jemná bavlnená detská deka - Gold Elodie Details Babyvillage.sk

  • 34,90€
  • Bez DPH: 29,08€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 50 € a získajte dopravu zadarmo!