vypredané Zamatová deka - Everest Feathers Elodie Details

Zamatová deka - Everest Feathers Elodie Details - popis produktu


Zamatová hebkosť je charakteristickou vlastnosťou tejto Elodie Details deky. Okrem toho, že vaše dieťatko nádherne zahreje, je aj výnimočne príjemná na dotyk. A navyše nezaostáva ani v absorpčných schopnostiach. Materiály, z ktorých je vyrobená zabezpečia, že deka si zachová svoju kvalitu aj po mnohých vypratiach. Ale pozor! Deka je zároveň aj veľmi návyková. Stačí, že sa jej raz dotknete a už ju nebudete chcieť pustiť z ruky :-) 

Skombinujte ju ďalšími doplnkami od Elodie Details ako napríklad fusakom, prebaľovacou taškou, čiapkou alebo cumlíkom.

Vlastnosti Zamatovej deky Everest Feathers od Elodie Details

Rozmery: 70x100 cm

Zloženie: plyšový mikrofleece

Ostatné: deka je dvojvrstvová a obojstranná, vyhovuje európskym bezpečnostným štandardom EN-71

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov.


Detské deky tvoria neodmysliteľnú súčasť výbavy pre bábätká aj väčšie deti. A začína to hneď po narodení. Deky pre novorodencov využijete už pri odchode z nemocnice. Deky pre bábätká by mali byť multifunkčné. Nemali by byť len pekné, no mali by aj zahriať, či ochrániť pred slniečkom. A niekedy ju môžete využiť aj na piknik :-). Asi najdôležitejšou zo všetkých je deka do kočíka, či autosedačky. Detská deka vás a vaše dieťa bude sprevádzať už od jeho narodenia.

Široká ponuka produktov od Elodie Details

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Zamatová deka - Everest Feathers Elodie Details

  • 39,90€
  • Bez DPH: 33,25€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 100 € a získajte dopravu zadarmo!