Elodie Details nová kolekcia jar - leto 2020
Pletená detská deka - Mineral Green Elodie Details

Pletená detská deka - Mineral Green Elodie Details - popis produktu


Táto Elodie Details pletená deka je ideálna pre chladnejšie dni. Jej jedinečný dizajn vám učaruje a skrášli každý detský kočík, či postieľku. Je vyrobená z dvojitej vrstvy 100% mäkkej bavlny, ktorá je Oeko-tex certifikovaná.


Vlastnosti Detskej pletenej deky Mineral Green Elodie Details

Rozmery: 70 x 100 cm

Zloženie: 100% Oeko-tex certifikovaná bavlna


Detské deky tvoria neodmysliteľnú súčasť výbavy pre bábätká aj väčšie deti. A začína to hneď po narodení. Deky pre novorodencov využijete už pri odchode z nemocnice. Deky pre bábätká by mali byť multifunkčné. Nemali by byť len pekné, no mali by aj zahriať, či ochrániť pred slniečkom. A niekedy ju môžete využiť aj na piknik :-). Asi najdôležitejšou zo všetkých je deka do kočíka, či autosedačky. Detská deka vás a vaše dieťa bude sprevádzať už od jeho narodenia.

Poslaním Elodie Details je pokúsiť sa pozdvihnúť všetky tie maličkosti každodenného života dieťaťa do štýlových doplnkov


Široká ponuka produktov Elodie Details

 

Vďaka širokej ponuke produktov značky Elodie Details si môžete vyskladať celú radu doplnkov v jednom štýle. Športový kočík si môžete doladiť tak, že si k nemu vyberiete podložkupláštenkudeku a fusak. Bábätku môžete vybrať cumlíkretiazku na cumlík, hračku nad postieľku a podbradník. Starším deťom určite sadne čiapka, či ruksak. A maminy poteší krásna taška na kočík. Svet Elodie Details je veľký a jedinečný.

 

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!
               

 

 

 

Pletená detská deka - Mineral Green Elodie Details

  • 55,00€
  • Bez DPH: 45,83€

Doprava zadarmo

Nakúpte aspoň za 20 € a získajte dopravu zadarmo!